Çözümlerimiz

Pitbull Çözümleri

Bizi farklı yapan Pitbull Security oluşturulurken Türkiye’nin önde gelen hosting ve datacenter ları ile çalışmış olup bu sistemi firmaların omurgasında geliştirmişlerdir. Malesef günümüzde Smarthost (SMTP Relay) ve mail security konusunda hizmet
veren firmalar çözüm değil sadece programlarının çalıştığını bilmektedirler. Pitbull hem isp hemde son kullanıcı tarafında geliştirilmiş olup tüm bu yaşanan problemleri bildiği gibi üstesinden kolayca gelmiştir.

Web Hosting Firmaları

Neden Pitbull Gateway anti-spam çözümleri hosting sağlayıcıları için en iyi çözümdür?
Hosting firması müşterilerimizde mail hatasında dolayı dönen müşteri oranı %90 azaldığı görülmektedir.
Hosting firmalarında eposta sunucularında yük azaldığı ve mail sunucuların sadece kendine ayrılan görevi yaptığı için mail servislerinin durmadığı gözlemlenmiştir. Pitbull Gateway kullanan müşterilerimizde Özellikle webmail ve imap servislerindeki süreklilik oranı %90 artmıştır.

ISP & Telekomlar

Dünyadaki tek inbound ve outbound SSL kullanan tek gateway.
Botnet Spam bugünün cep ağlarda trafik yaklaşık% 40 oluşturmaktadır. Pitbull araştırmasına görede %80 dir.Ve sonuçta daha yüksek destek maliyetleri ve müşteri memnuniyetsizliği oluşmaktadır- ağ operatörleri için, spam yüzünden IP’leri bloke olmaktadır.
Çözüm sadece Pitbull donanımı ile tüm ISP ve Mobil operatörlerinin bu problemi ortadan kaldırmaktayız.

Bayiler

Pitbull Gateway Bayiler aracılığıyla son derece rekabetçi kullanıcı tabanlı paketleri sunuyor! çalışanların daha üretken, güvenli ve mutlu olacak imkan sağlar, altyapı kaynaklarından tasarruf ve sonuçta e-posta tehditlerine daha az zaman Eşsiz kar marjı ile firmanızı büyütün kullanıclarınızın müşteri memnuniyetini arttırın!

Şirketler ve Kurumlar

Pitbull Kurum ve kuruluşların mail güvenlikleri konusunda yaşadığı sıkıntıları yakından takip etmekte ve bilmektedir. Bu nedenle Geliştirdiğimiz Pitbull Mail Security ile kurumların ve kuruluşların dışarıdan şifre kırılma olayını ortadan kaldırmıştır! Ayrıca Kurum ve kuruluşların Epostalarının takibini ve raporlamasını kolayca yapabilmektedir.


Web Hosting Firmaları

ISP & Telekomlar

Bayiler

Şirketler ve Kurumlar

30 Günlük Deneme Fırsatı!
Pitbull’u daha yakından tanımak için demo talebinde bulunun.

DEMO TALEBİ