Pitbull Eposta Arşivi

E-Posta Arşivleme

Günümüzde firmaların ve kurumların kullanması gereken fakat yüksek altyapı ve lisans maliyetleri yüzünden eposta arşivleme hizmeti alamamaktadırlar. Pitbull EPOSTA Arşivleme sistemi ile gelen ve giden epostalarınız belirlediğiniz süre boyunca yedekler. İhtiyaç halinde tarafınıza kolayca gönderebilirsiniz.

emailarchive2

Mail Arşivleme yanında bir çok güvenlik açığı ve suistimal getirmektedir. Sizi Yasal olarak korur.Bütün firmalar epostalarınızın backuplarını ilgili eposta adresine ETRN ve Smarthost hizmeti sayesinde tekbir eposta adresine kopyalarlar. FAKAT bu çok yanlış bir uygulamadır, Kullanılan eposta adreslerinin tek bir epostaya kopyalandığı takdirde oluşan datayı 1 seneye kalmadan arşivlemesi yapılan epostaya ulaşım imkansızlaşıcaktır ve hiçbir anlamı kalmayacaktır.

Tüm mail backuplar kullanıcıya özeldir.

Kullanıcı istediği gelen veya giden epostayı anında mail kutusuna iletebilecektir.

Kurum veya şirketler ile yapılacak güvenlik protokolü sonrası istenir ise yetkilendirilecek personel haricinde kimse tam erişim sağlayamayacaktır.

Pitbull Eposta Arşiveleme kesinlikle çerçöp depolamaz belirlediğiniz gün tarih ve saatteki gönderilen epostanıza tek bir tuşla ulaşım imkanı sunmaktadır.

Sizi korur gereksiz alt yapı maliyetlerinizi ortadan kaldırır.

Bulut tabanlı e-posta arşivleme yerel sunucu depolama sorunlarınızı ortadan kaldırır ve IT sistem performansınızı yükseltir.

30 Günlük Deneme Fırsatı!
Pitbull’u daha yakından tanımak için demo talebinde bulunun.

DEMO TALEBİ