Pitbull Gateway

Pitbull Gateway


Dünyadaki tek inbound ve outbound çalışan spam gateway
Türkiye ve Dünyada gelen ve gideni kontrol edebilen tek gateway olarak firma ve kurumların maliyetlerini düşürdüğümüz gibi eposta adreslerini güven altına almaktadır.
Pitbull Gateway hizmetini kullanan müşterilerimizin eposta geliş ve gidişindeki trafiğin %80 i nin çöp ve zararlı eposta olduğunu görmekteyiz. Malesef özellikle giden tarafında mail serverların açıkları vede zararlı kod barındıran web siteleri yüzünden isp ve hosting firmaları kara listelere girmekten kurtalamamaktadır. Pitbull Gateway tüm bu zararlı geliş ve gidişi yok ettiği gibi anında tüm networkünüzün ip reputasyonun inanılmaz derecede yükseldiğini göreceksiniz.
Pitbull Gateway hiç bir kurala tabi değildir, kendi kuralları vardır,
Giden Tarafı Özellikleri
Kara listeye düşmenizi önler
ip repütasyonunuzu yükseltir
Kötü amaçlı kullanımı önler
Mail gönderdik gelmedi gibi zaman kayıplarınızı yok eder
Ciddi Para cezalılarını önler, ülke çapında yasama ve denetleme kurumları spam eposta gönderiminde para cezası kesmeye yetkilidir. Dolayısı ile Pitbull Gateway bu konuda sizi korur ve en sağlam çözümdür.

Entegrasyon ve Otomasyon

Pitbull Gateway tamamen büyük kontrol panelleri ve diğer e-posta araçları ile tamamen uyumludur.
Tüm yapılara kolayca entegre olabilir (cPanel, Odin Servis Otomasyonu, Odin Plesk, Directadmin, ISPsystem ve Microsoft Exchange gibi.)

Gelen Tarafı

Pitbull Gateway yapay zekaya sahiptir. ARS( Abuse Reporting Service) servisimiz sayesinde virüs ve istenmeyen posta gönderen yerleri tespit eder ve bloklar, blokladığı gibi sistemlerini düzeltmelerini sağlar. gönderim operatörünüde zararlı içerik gönderdiği için uyarır.
Neden Pitbull Gelen Filtresi seçmelisiniz?
spam, virüs, phishing ve malware saldırılarına eposta ağınızı Güvenli hale getirir
Pitbull AntiSpam ağınıza ulaşmadan önce spam mail ortadan kaldırmak için kendi ürünü ile kendi kendine öğrenir ve yapay zekasını kullanarak engeller.
anında yeni gelişen açıkları ve güvenlik tehditlerini belirler Pitbull Antispam güvenli veri toplar ve sürekli iyileştirmeler uygular analiz eder spam ve kötü amaçlı yazılım virüsleri algılar. Tehdit Merkezimiz sayesinde istihbarat yeni tehditlere karşı zamanında koruma sağlayar, Dünya çağında tüm müşterilerimize anında koruma sağlar

Artan e-posta süreklilik

E-posta akışı ve altyapı kaynakları nekadar yoğun olursa olsun e-posta teslim sürecini minimum zamanda maksimum süreklilik ekler.
Hedef posta sunucusu ulaşılamaz olduğunda, Pitbull AntiSpam çalışmaya devam eder eposta sunucunuz veya networkünüz aktif olduğunda tüm maillerinizi kayıp olmadan hemen teslim eder.

Kaynak verimliliği artırmak

Pibull AntiSpam mevcut donanım kaynaklarınızda % 80 kadar tasarruf sağlar!
Eposta altyapınızın önünde çalışarak gelen tehditleri emer ve mail sunucularınızın gereksiz kaynak tüketimini ortadan kaldırır hem eposta alanı hemde kaynak tüketiminizi anında düşürür artık gelen spam e-postalar için gereksiz kaynak harcamak durumunda kalmayacaksınız.

Çalışan Verimliliği Arttırır

çalışan verimliliğini artırmak ve e-posta akışının tam kontrol altında
Pitbull Antispam Gateway ile, tüm kullanıcıların tam olarak iş görevleri konsantre olmasını sağlar gereksiz eposta lar ve mail tarafından bulaşan zararlı virüsler yüzünden işleriniz aksamaz, bilgisayar virüsleri ve gereksiz epostalar ile çalışanlarınızın çalışma sürelerini verimli olarak kullanmalarını sağlar.

Desteklenen Posta Sunucuları

Bizim çözümlerimiz tamamen bağımsızdır ve tüm SMTP uyumlu posta sunucularını destekler (Exchange posta filtresi, Zimbra posta, Postfix posta filtresi, Exim, qmail, Lotus ve diğerleri).

Raporlar ve İstatistik

Ptibull Gateway ile tüm gelen ve giden raporlarınızı tek bir panelde kolayca ulaşabilir ve anlık olarak takip edebilirsiniz.

Yazılım Güncellemeleri ve Bakım

Sisteminizi güncellemek için zaman sarfetmeyin! Ekibimiz tamamen yönetir korur, sizin için hizmet güncellemelerini!

Yönetim

Pitbull Gateway kullanıcı dostu arayüzüyle izin düzeyleri, otomatik olarak çalışır zaman kaybınızı ortadan kaldırır.

%90

%90 her bir gatewayin günlük algıladığı ve yok ettiği tehdit oranı!

30 Günlük Deneme Fırsatı!
Pitbull’u daha yakından tanımak için demo talebinde bulunun.

DEMO TALEBİ