Pitbull Mail Disaster

Pitbull ETRN

ETRN Hizmeti, kuruma ait e-posta sunucusu internetten ulaşamıyorken kurum adına e-postaları kabul etme ve kurumun e-posta sunucusu yeniden ulaşılabilir olduğunda e-postaları sunucuya iletebilme özelliğini içermektedir. Bu hizmet, özellikle data hattının gitmesi veya e-posta sunucusunda donanım sorunlarının olması durumlarında e-postaların kaybolmasını engellemesi açısından oldukça işlevseldir.

etrn-services

Mail Arşivleme yanında bir çok güvenlik açığı ve suistimal getirmektedir. Sizi Yasal olarak korur.Bütün firmalar epostalarınızın backuplarını ilgili eposta adresine ETRN ve Smarthost hizmeti sayesinde tekbir eposta adresine kopyalarlar. FAKAT bu çok yanlış bir uygulamadır, Kullanılan eposta adreslerinin tek bir epostaya kopyalandığı takdirde oluşan datayı 1 seneye kalmadan arşivlemesi yapılan epostaya ulaşım imkansızlaşıcaktır ve hiçbir anlamı kalmayacaktır.

Tüm mail backuplar kullanıcıya özeldir.

Kullanıcı istediği gelen veya giden epostayı anında mail kutusuna iletebilecektir.

Kurum veya şirketler ile yapılacak güvenlik protokolü sonrası istenir ise yetkilendirilecek personel haricinde kimse tam erişim sağlayamayacaktır.

Pitbull Eposta Arşiveleme kesinlikle çerçöp depolamaz belirlediğiniz gün tarih ve saatteki gönderilen epostanıza tek bir tuşla ulaşım imkanı sunmaktadır.

Sizi korur gereksiz alt yapı maliyetlerinizi ortadan kaldırır.

Bulut tabanlı e-posta arşivleme yerel sunucu depolama sorunlarınızı ortadan kaldırır ve IT sistem performansınızı yükseltir.

30 Günlük Deneme Fırsatı!
Pitbull’u daha yakından tanımak için demo talebinde bulunun.

DEMO TALEBİ