Pitbull Smarthost

Smarthost

Smarthost servisi mail sunucunuzdan dışarı çıkan tüm epostaları Pitbull Smarthost servisimiz denetler eposta gönderiminde güvenlik kontrolleri taramaları yapılarak dışarı servis etmektedir.İstem dışı tüm epostalar gateway üzerinden çıkamaz. Gönderimiz hiç bir şekilde karşı sunucudan bloklanamaz. Smarthost servisimizi kullananların ip adresleri kesinlikle kara listelere girmez. Toplu eposta gönderim hizmetleri için uygun değildir.

Neden Smarthost kullanmalıyım ?

Maalesef eposta sunucularının açıkları web açıkları ve buna benzer açıklar yüzünden eposta tehditleri her geçen gün artmakta. Pitbull Smarthost kurumunuzun tüm istem dışı posta çıkışlarını eşzamanlı yok etmektedir. Eposta kullanıcılarınızı ve kurumunuzu içinizden dışarı çıkan tehditlere karşı %100 koruma sağlar.

Smarthost yararları

ip repütasyonunuz artar! (Tüm kullanıcılarımızın ip repütasyonları en düşüğü %99 dur!)
Çıkan eposta tehditlerini engeller
Kullanıcı panelinizden giden postaları ve engellenen postaları görebilirsiniz
Kara listelere (Blaklist) girmezsiniz.

İp Repütasyonu Neden önemlidir?

ip repütasyonunuz arttıkça eposta sağlayıcılar üzerindeki günlük gönderim limitlerinizde eş orantılı artmaktadır. Hizmetimizi kullanan kurumlar, hosting firmaları ve isp lerin gönderim hacimleri eş orantıda büyümekte ayrıca inbox oranları yükselmektedir.
%85

%85 Günlük Sunuculardan temizlenen eposta yüzdesi

30 Günlük Deneme Fırsatı!
Pitbull’u daha yakından tanımak için demo talebinde bulunun.

DEMO TALEBİ